שאלות ותשובות

ש: למי מיועד ייעוץ/הדרכת הורים?

ת: הטיפול מיועד להורים. אם אתם ההורים מרגישים כי בתכם/בנכם מתקשה להתמודד עם רגשות, משימות או קשרים חברתיים, ו/או אתם עצמכם מתקשים להתמודד עם ילדכם, טוב תעשו אם תפנו לייעוץ. נכון, אתם רואים סביבכם קשיים גדולים יותר שלא מגיעים איתם לייעוץ או טיפול. ייתכן ואתם חושבים שגם אתם כילדים סבלתם מקשיים והנה בגרתם ואתם "מסתדרים". נכון, ייתכן והבעיות והקשיים ייפתרו עם הזמן והודות למאמציכם ולהיגיון הישר שלכם. אך מה אם לא? האם, דווקא כהורים מסורים, איכפתיים ומשקיעים, נראה לכם הגיוני להמר על אושרם והצלחתם של ילדיכם? האם אין לצד הסיכוי גם סיכון, שקשייו של ילדכם דווקא יחמירו? שייעלמו אך יופיעו שוב ברגעי לחץ בצמתים מאתגרים במשנה תוקף? הסיכון אכן קיים, ובטיפול מוגבל בזמן ניתן למצוא את הדרכים להעניק לכם ולילדכם כלים יעילים לפתרון הקשיים בהווה, ולטווח הרחוק. בפגישה נינוחה ללא התחייבות אתן לכם משוב לגבי פנייתכם ותוכלו להתרשם אם גישתי נראית לכם. בטיפול נמצא מענה לקשיים בדימוי ובביטחון עצמי, לבדידות, פחדים, קונפליקטים אישיים ובתוך המשפחה, קשיים רגשיים והתנהגותיים עקב הפרעות קשב וריכוז או קשיים שפתיים, קשיים בויסות חושי, רגשי והתנהגותי, התלבטויות שונות ועוד. אני מאמינה בכל לבי שבכל גיל חווית ההורות אמורה ויכולה להיות מספקת ונעימה.

ש: איזה סוג טיפול את מציעה?

ת: אני מציעה הדרכה המבוססת על נסיון טיפולי רב בילדים, נוער, מבוגרים וזוגות. בפגישות אשלב בין הכרות מכבדת עם הרקע של ההורים, ל'כאן ועכשיו' של בני המשפחה, וכלים מעשיים.
מעל לכל אני מאמינה בהתאמת הגישה הטיפולית לכל פונה.

ש: כמה זמן נמשך טיפול/ייעוץ בדרך כלל?

ת: אורכו של טיפול תלוי במצב הפונה ובמהירות התגובה לטיפול ונע בין חודשים ספורים לשנה ומעלה.

ש: כמה זמן נמשכת פגישה?

ת: שעה.

ש: האם את מבצעת אבחונים?

ת: לא. אני מקיימת הערכה אישית אשר משמשת רק אותי ואת המטופל.

שאלות נוספות ניתן להפנות אליי בטלפון או This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..